Nefunkční chat, portály, lagy

Objevili jste chybku? Pište sem :).
Pravidla fóra

Každé hlášení chyby pro naší snazší orientaci pište prosím dle níže uvedené předlohy. Též prosím mějte na paměti, že chyby, které jsou způsobeny samotným MC nedokážeme odstranit :) a raději napište autorům.

Předloha hlášení chyb(y):
Nick na serveru: Pepa54
Datum a čas zjištění:: 13.7.15 20:05
Název chyby: aaaa
Detailní popis: ....
Obrázek problému (nahrávat na sdilej.eu):: http://www.sdilej.eu/pics/01a68dbabb4df ... 06e880.JPG
Poznámky:: Myslím si, že blablablabal
Dog's servers si vyhrazuje právo bez důvodu hlášení odstranit či přepsat dle skutečnosti.

Odpovědět
polarkac
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned 11. led 2015 11:49:33
MC/Tekkit nick: Polarkac

Nefunkční chat, portály, lagy

Příspěvek od polarkac »

Hlásím, že odedneška nefunguje vůbec chat. V minulosti to hlásilo například 16000s remaining, teď už to nepíše žádnou hlášku a zpráva se nezobrazí.

Nefunguje Nether portal. Lze vytvořit, ale nelze se portnout. Jak je na tom End portal netuším.
S tím je spojený spawn portal, který nefunguje ani v jednom směru. Hráči ze spawn světa se nemůžou portnout do hlavního světa a naopak.

Občas se dějí docela nepříjemné lagy, nejvíce je to znát při boji s monstry.

Ve spawn světě není spawn protection. Hráč může spawn ničit.

Uživatelský avatar
dog.big
Majitel
Majitel
Příspěvky: 182
Registrován: úte 01. led 2013 15:45:41
MC/Tekkit nick: dogbig
Steam nick: dog_big
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční chat, portály, lagy

Příspěvek od dog.big »

Ahoj,
dle vytížení není problém na straně výkonnosti. Tzn. poladíme pluginy :) už mi Zonnys reportoval, že jsou nové verze. Díky za info.

Dog

Zonnys
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18. srp 2015 16:15:28
MC/Tekkit nick: Zonnys

Re: Nefunkční chat, portály, lagy

Příspěvek od Zonnys »

25.8 jsem dělal upgrade všech pluginů, je možné že bude potřeba u chatu nový config.

U portálu bude asi potřeba to samé, a je možné že jsem zapoměl upgradovat plugin na kterém to celé stojí.

Původ lagů se budu snažit zjistit, asi to bude právě chybovým hlášením nějakého pluginu.

Spawn protection by tam měl být pro nově příchozí, pro hráče je to povolený.

Díky za oznámení, dneska to všechno vyřeším.

Edit 2.9. Portál opraven, Chat doufám taky

Odpovědět

Zpět na „Hlášení chyb“